Nocoj proti domačinom za prve točke

Ob 20.30 se bo v dvorani Lokomotiva v Plznu naša ekipa pomerila z gostitelji turnirja. Ti so sinoči s 6 : 3 ugnali belgijskega tekmeca. »Tudi to bo težka tekma. A šest točk je v igri. Verjamem, da se bo vsak igralec ne glede na uvodni poraz potrudil ter poskušal predstaviti naš klub in slovenski futsal v najboljši luči,« napoveduje Kujtim Morina.

»Barcelona je prvi favorit turnirja. Če je vse realno, potem bodo z 9 točkami na zaključnem turnirju, mi pa bomo zagotovo na preostalih tekmah iskali točke v elitnem delu. Danes se v igro vrne Luka Perić. Verjamem, da se je ekipa regenerirala, da so fizioterapevti dobro opravili svoje delo, da čim bolj sveži pridemo na tekmo z domačini in se borimo za prve tri točke na Češkem,« pravi Rok Mordej, ki bo ponovno skrbel za spremljanje statistike tekme.