Jutri proti Bronxu

V četrtem krogu naša ekipa gostuje pri Bronxu. Obe ekipi sta doslej v prvenstvu odigrali po dve tekmi. Naša ekipa je na drugem mestu z uvodnim remijem na Ptuju in prepričljivo zmago v tretjem krogu proti Litiji. Bronx je na sedmem mestu po remiju z Oplastom in porazu proti Dobrepolju.

Naša ekipa je dobro pripravljena, dobro je tudi vzdušje “po tem, ko nam je uspelo v zadnji tekmi obrniti krivuljo po dveh neuspehih v superpokalu in prvem krogu prvenstva,” pravi Žiga Čeh.

O nasprotniku doda:

“Bronx je na nek način kar velika neznanka, njihov igralski kader je spremenjen v primerjavi z lanskim, tudi trener je drug. Verjamem, da nam bo uspelo vsiliti naš stil igre in osvojiti nove tri točke.”

Tekma se bo v športni dvorani Bonifika začela ob 20.45. Prenos bo mogoče spremljati na Youtube kanal FC Bronx (link).

Vaša podpora je naša energija.

Tekst: Sergeja Javornik